| Gabi16 a întrebat:

Mi-am cumparat consola xbox360 si mi se blocheaza cand joc FIFA 13 in meniul jocului dupa un anumit timp. Consola nu e modata, e nou-nouta, CD este si il nou-nout. Va rog sa imi spuneti ce e de facut

4 răspunsuri:
| alexandruf37 a răspuns:

Poti duce consola la un service, platind o mica suma de 30-40 lei sa se uite la ea. Probabil ca ai intrerupt un uppdate la ea, sau ai iesit brus dintr-un joc ceva. Solutia este sa o duci in service, consola!

| Gabi16 explică (pentru alexandruf37):

Nu am intrerupt vreun update, le-am lasat pe toate sa se faca pana la final, la alt joc merge doar la fifa se blocheaza

| valentinmiclea a răspuns:

Daca ai garantie du-l acolo: _cred ca l-ai inchis si deschis in scurt timp........si eu faceam la fel cand aveam o consola noua il inchideam si iar il deschideam facem altceva dar nu puteam sta fara consola aia

| TheMonsterDubstep a răspuns:

Nu este din cauza consolei este din cauza cd-ului deoarece ii lipsesc pixeli