| cal3star a întrebat:

Mi-am cumparat o camera video Panasonic HDC-HS300 si as dori sa cumpar un obiectiv pentru camera. Ce imi recomandati ca sa fie compatibile cu camera video? Va rog raspundeti decat cei care sunteti din domeniu si doriti sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
| TipulVerde a răspuns:

In primul rand ia-ti un wide. Depinde de ce vrei tu sa faci cu ea, dar eu nu cred ca-ti trebuie mai mult. Eventual niste filtre si un parasolar.
La pagina asta: http://www.f64.ro/panasonic-hdc-hs300-camera-video-filamare-full-hd.html, jos la accesorii vei gasi toate accesoriile compatibile cu camera ta. Sper ca vei gasi ceva.

| fantasticul32 a răspuns:

Camera asa am si eu si gasesti la Panasonic intreabai pe ei.