| jhsgeweruiauy73twuhuytei3763ehu2w a întrebat:

Mi-am cumparat un joc GTA San Andreas pentru PS2. L-am incercat si nu merge.Imi trebuie neaparat memory card? Sau are ceva jocul sau consola?

11 răspunsuri:
| 911targa a răspuns:

Daca nu ai memory card jocul nu are unde sa salveze progresul sau setarile facute de tine, deci de fiecare data cand pornesti PS2 o sa il iei de la inceput(indiferent de joc). Sunt destul de scumpe de exemplu pe unul de 8MB poti sa dai mai bine de 60 de lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Retyukjyuhg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place acest joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are ceva consola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi daca e decodat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi daca PS2-ul este decodat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa nu are nimic consola nici jocul iti trebuie consola xbox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ps ai/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori consola. daca iti face probleme si cu alte jocuri ...sau jocul. daca e prea zgariat sau nu e bun...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie un directxfactory dal jos depe siteul iso hunt.ro

| ionutztpu123 a răspuns:

Cred ca nu ai destula memorie pentru acest joc ca e cam mare.