| Xscape a întrebat:

Mi-am cumparat un laptop si nu stiu cum sa pun doua puncte. Ma ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| BlueButterfly35 a răspuns:

Pai langa tasta L (stanga) se afla o tasta...tii apasat pe shift si apoi apesi pe tasta de langa L si ai facut doua puncte big grin

| 00SweetTweety00 a răspuns:

Paiii laughing e foarte usor ☻ intre,, L`` si,," ' `` este o tasta. happy apesi pe ea si faci 2 puncte ☻ ♥
Bafta

| Bianca306 a răspuns:

apesi shift si butonu de langa langa m "." si iti iese : p.s iti mai arata un apostrof sus

| AlessandraCoco a răspuns:

Hey,daca ai tastatura in engleza tine apasat pe shift si apasa pe patratelul din dreapta de langa L sau daca ai in romana apasa tot pe shift si pe al dolea patratel din dreapta de langa M. xoxo happy