| TiniS a întrebat:

Mi.am facut o pagina de facebook si pana acum am doar 24 like's. Vreau ca pagina sa creasca enorm si sa devina populara. Ce trebuie sa fac ca pagina sa creasca?

2 răspunsuri:
| JokerDeaD a răspuns:

Fai reclama pe facebook, roagati prietenii sa-ti dea like si sa raspandeasca veste sau link-ul big grin

| 愛日本 a răspuns:

Intra pe un grup numit ''doar publicitate partea a II a'' sau ceva de genul si de acolo vei stii ce sa faci.Este un fel de schimb de like-uri