| Aly1864 a întrebat:

Mi-am facut un cont nou de mess si daca vreau sa imi schimb email-ul pe Facebook sau Hi5 tot fac, dar degeaba nu primesc pe mess nici un mesaj de confirmare, de fapt nu primesc niciun mesaj. ce pot sa fac? raspuns urgent funda big grin

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

Deci ti-ai facut cont de yahoo. Logheazate cu mess si vezi daca merge, cred ca ai scris-o gresit cand ai schimbat-o...

| Aly1864 explică (pentru alecx4music):

Multumesc. da cam asta era dar mi-am facut altul... happy oricum multumesc

2 răspunsuri:
| AlexTM97 a răspuns:

Verifică spam
hi5? Mai există aşa ceva?