| ☺ Smile ☻ a întrebat:

Mi-am formatat calculatorul si nu stiu sa imi pun sonorul.Ma puteti ajuta? Ofer funda! Multumesc

11 răspunsuri:
| keytao a răspuns:

Foloseste acest program : Driver Checker v2. 7. 4 Datecode 20100720 :http://www.megaupload.com/? d=H5AFWNM3 :( Pass: Warezone ) iti cauta si-ti descarca driver-ele care lipsesc si-ti actualizeaza toate driver-ele.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Trebuie sa instalezi driverele pentru placa ta de sunet. daca nu le ai, cauta-le pe internet. Dar trebuie sa stii exact cum se numeste placa audio.Bafta!

| Catalion a răspuns:

Trebuie sa instalezi driverul audio.

| elycrissro a răspuns:

Pe CD-ul placi de baza gasesti driverul placi de sunet, care in cea mai mare probabilitate este Realtek sau ac'90, oricum pe acel disc il gasesti, poti instala tot ce ai pe acel disc sigur unul este sunetul, desi in descriere titlului ar trebui sa scrie "audio".
www.byetsoft.eu

| Mefisto23 a răspuns:

Iti trebuie driverul de sunet. Trebuie sa fie pe unul din cd-urile care au venit o data cu calculatorul. Daca nu, vezi ce model de placa ai si cauta driverul pe internet.

| shadovv a răspuns:

Poate ai nevoie de driver de sunet

| PuzzlE a răspuns:

Cauta driver-ul de la placa de sunet...

| ♥Băăăăăă♥ a răspuns:

De pe cd de la calculator cu audio.hee hee

bafta. funditapuppy dog eyes

| Warned a răspuns:

E simplu trebuie sa instalez placa de sunet de pe CD original pe care l-ai primit la calculator cand l-ai cumparat...

| TheRisk a răspuns:

UIte'te pe cd-ul placii de baza ai acolo driver-ul placii de sunet.

Răspuns utilizator avertizat