| Clau_Claudia_1990_uGho a întrebat:

Mi.am instalat antivirusul 360 security pe un Samsung galaxy s6 edge....si din greseala mi.am blocat telefonul activand gasire telefon. Imi cere contul google, dar nu mai am acces la el. Am incercat sa.l resetez apasand pe butonul off, butonul principal si volum+. Mi.a aparut o imagine verde pe care scrie ca se downladeaza, si nu se mai deschide...Ce pot face?

1 răspuns:
| Crisstinayy12 a răspuns:

Să scoți cartela din el, sau după ce îți apare verde sa tii apăsat pe power din nou