| Genevive a întrebat:

Mi-am instalat de curand MSN. Am o mare problema : am adaugat in lista de MSN toate persoanele pe care le aveam in Yahoo! Messenger insa nu toate arata a fi online. Desi mi-a aratat confirmarea ca ID-ul respectiv mi-a acceptat cererea de prietenie, nu mi arata cand sunt online si se pare ca nici mesajele mele nu le primesc.
Cum REZOLV? Vreau sa scap de Yahoo, imi blocheaza calculatorul cateodata.

1 răspuns:
| zdrangoi a răspuns:

S-ar putea ca prietenii tai sa stea "ascunsi" ca pe mess.
cat despre yahoo dezinstaleaza-l:
start->control panel->add or remove programs->click pe yahoo(sau alt program pe care vrei sa-l dezinstalezi)->click pe butonul "remove"