| Cortex a întrebat:

Mi-am instalat foxy proxy pe firefox pentru a putea viziona ceva ce nu pot fara acest program,internetul merge,dar cand pornesc programul nu-mi mai intra in niciun site si imi zice:"Dacă calculatorul dumneavoastră este protejat de un paravan de protecție sau un proxy, asigurați-vă că
Firefox are permisiunea de a accesa internetul."cum pot face acest lucru, sa ma asigur ca firefox are etc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai windows 7, in Control Panel ai la Windows Firewall o optiune in stanga sus: Allow a program of feature through windows firewall. Acolo adaugi firefox si ar trebui sa mearga. Daca ai alt windows, tot cam pe acolo ar trebui sa fie. Succes!