| Cortex a întrebat:

Mi-am instalat foxy proxy pe firefox pentru a putea viziona ceva ce nu pot fara acest program,internetul merge, dar cand pornesc programul nu-mi mai intra in niciun site si imi zice:"Dacă calculatorul dumneavoastră este protejat de un paravan de protecție sau un proxy, asigurați-vă că

Firefox are permisiunea de a accesa internetul."cum pot face acest lucru, sa ma asigur ca firefox are etc? Funda! P.S.:nu are legatura cu windows firewall

Răspuns Câştigător
| thekidno1 a răspuns:

Eu zic sa lasi firefox-ul basic, adica sa nu te mai chinui sa cauti proxy si si setezi proxy-ul manual.
Descarca tor.Foloseste proxy automat.
Si este folosit de foarte multi, implicit de cei care mai atunca cate un ochi pe deep web.
https://www.torproject.org/
Funda?