| xena222 a întrebat:

Mi-am instalat win 7 si cand dau urmatorul fundal pentru desktop merge in reluare sa zic asa si cand vreau sa pun mozilla in bara merge greu tot in reluare ce fac? e o problema de la placa video?

6 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Ce comp ai,
ce memorie RAM are,
ce placa video?,
de ce capacitate este placa video? procesorul ce viteza are?
Astea sunt cerintele pentru ca W7 sa ruleze normal, daca ai un comp antic si mem de 512 mb, placa video sub 512 macar, procesor sub 2 ghz, revin-o la xp este mai bine, daca esti tare cauta driver pentru placa video pentru platforma w7.Succes

| Valentyn22 a răspuns:

Nai driveru' de la placa video instalat.

Răspuns utilizator avertizat
| georgio80bz a răspuns:

Instaleaza windows 7 ULTIMATE are drivere cu prescriere automata pentru. orice pc daca iti repeta figura placa video nu face fata cerintelor succes