| Kunterr a întrebat:

Mi-am instalat windowsul recent si am probleme cu driverele.
Am incercat sa instalez driverul de placa video dar a aparut o eroare : http://minus.com/i/bw9zIaDONbRCG

Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Cel mai bine este sa iti instalezi Driverul cu un Program (este usor de folosit si simplu).
Poti upgrada Driverele si poti instala in acelasi timp si te ajuta la performanta sa desigur ca iti va instala driverul correct fara nicio problema.

Driver Booster
Asa se cheama programul Link de download:
http://www.iobit.com/driver-booster.php

Si poti sa instalezi toate driverele (la versiunea Trial poti instala doar 60 de update la drivere).

PS:Problema pe care o ai este din cauza packetului (fisiere tip pack) Ex:
Driver.msi din cauza tipului de system de operare.
Dupa cum vad systemul tau de operare este tip MAC OS sau Linux dupa cum arata in aceea imagine.
Iar unele fisiere de acest gen nu prea functioneaza sau nu ruleaza pe acel system, ori nu sunt instalate.
Mult Succes!
Si nu uita sa dai Funda celui mai bun raspuns care te-a ajutat.

Daca instalezi programul si faci update la toate driverele va functiona mult mai bine si se instaleaza foarte repede si iti va creste performanta cu 145%-446%.