| NakaTaka a întrebat:

Mi-am luat o pereche de casti pentru telefon, pentru ca celelalte se deteriorase.Le-am luat, testat si au mers struna vreo 3 zile pana cand intr-o casca se auzea mai incet si cu bas scazut, iar in cealalta mai tare si cu un bas crescut. Cum pot sa rezolv asta?

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Posibil sa fi umblat tu prin egalizatorul la telefon, incearca sa dai reset la egalizator.
Sau incearca sa pui cablul de langa mufa in diferite pozitii posibil sa se fi dezlipit undeva.

| NakaTaka explică:

Umm am un Sony Xperia E1, cum Resetez egalizatorul?