| Pinkpie a întrebat:

Mi-am pus o poza pe FB, daca dau pe wall in jos imi apare sub ea 200 likes, iar daca dau pe ea doar 50. Adica daca cineva imi dadea like fara sa o deschida imi aparea doar pe wall like-ul. Nu am facut nimic pe la setari. De la ce e? Si cum pot remedia?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Și dacă le numeri, câte sunt? : ))
E doar ceva temporar. Nu e vina ta. FB e mai ciudat, face ce vrea și remediază situația, doar când are chef.

| Yazgan_Ebru_Amalia_1990 a răspuns:

Inseamna ca 200 de persoane ti-au dat like doar la album... si 50 la poza
Te pup