| ghorghe123 a întrebat:

Mi-am reinstalat windowsul si cand bag cd-ul cu driver de la placa video il instaleaza putin si dupa isi da restart singur.De ce?

Răspuns Câştigător
| Greece2000 a răspuns:

Salut Ionut, este din cauza CD presupun dar uite ceva care ii tine locul eu l-am folosit sunt foarte multumit de el http://pc-config.info/......-acestora/ ai aici un mic tutorial si tot ce iti trebuie bafta. Funda?

3 răspunsuri:
| Dragotta a răspuns:

Descarca driverul de pe siteul firmei placii video

| Andrei7520152 a răspuns:

Driverele sunt instalate dupa ce se restarteaza?

| ghorghe123 explică (pentru Andrei7520152):

Nu stiu dar daca dau DXDIAG la display nu imi apare memoria placi video nici numele...