| miruna854 a întrebat:

Mi-am schimbat varsta pe facebook pentru a ma putea urmari si pe mine persoane...dar de ce cand intra cineva pe profilul meu nu apare urmareste? Cum sa fac? Funddaaaa

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai activat urmarirea?
CUM SA ACTIVEZI BUTONUL ''URMARESTE'' (FOLLOW) DE PE FACEBOOK! iNTRA AICI https://www.facebook.com/about/follow da click pe Activeaza Urmarirea si apoi Editeaza Setarile. Succes!

| miruna854 explică (pentru neluL):

Nu merge

| neluL a răspuns (pentru miruna854):

Atunci schimba si adresa de email, o adresa in care ai varsta + 18.

| miruna854 explică (pentru neluL):

Si asa va merge?