| Bogdy997 a întrebat:

Mi-am trecut site-ul de la Blogger la WordPress si nu ma prea descurc. Cand selectez pe site o categorie imi da "a 404 not found", si daca dau click pe o postare, tot asa imi zice, Ce sa fac? Care va pricepeti (v3.5.1) si m-ati putea ajuta?

1 răspuns:
| Brotacelul a răspuns:

Eu iti recomand sa-ti faci site-ul pe www.ucoz.ro. Si eu am testat WordPress-ul si mi-am prins urechile repede.
Ucoz are si forum.ucoz.ro unde gasesti foarte multe informatii ajutatoare.
Succes!