| TheSampRSS12 a întrebat:

Mi-am uitat parola de la mess si nu sunt conectat nici la email ce fac?

2 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

Nu ai ce face. Doar daca ai un program special care ti-o poate extrage(parola). Dar la ce ti-ar folosi daca nu esti conectat?

| AdrenalinTm a răspuns:

O mai poti recupera
1-cand ti-ai facut id trebuiea sa alegi 2 intrebari daca le mai sti+raspunsurile tio resetezi
2 daca ai intrat pe adresa de meil de pe pc tau cel putin 1 data dupa ca ai reinstalat sistemul de operare (windows )majoritatea foloseste si trebuie sa-mi zici ce browser folosesti sa-ti dau un programel