| CinevaNou a întrebat:

Mi-ar merge crysis pe pc-ul asta? http://www.okazii.ro/......a130171891

Răspuns Câştigător
| Me2 a răspuns:

Da este destul de bun, merge gta iv pe high-ultra, crisys 3 pe ultra.si toate jocuriile de pe piata, cumpara cu incredere! Nu te lua dupa cei de deasupra mea, nu stiu ce zic
rolling on the floor, rolling on the floor
Acum serios, ne iei la misto?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Dada mergebfoarte bine. Te joci si crysis 3 pe detalii high. E foarte bun. Poti sa il cumperi.

Ce-i cu tampenia asta de intrebare? Cele mai proaste smartphone-uri de pe piata is mai performante decat acel pc.
A, te poti juca maxim gta3, ca vicecity sau restul nu o sa mearga

| CinevaNou explică (pentru sltlp):

Gta3 nu-mi mergea pe nVIDIA vanta, sigur o sa mearga pe asta?

| sltlp a răspuns (pentru CinevaNou):

Serios, strange bani~1200 si cumpara sistem nou, calumea, nu gunoaie de alea.

| bogdan324 a răspuns:

rolling on the floor))) tu ne iei la misto? pe ala nici san andreas nu merge, nici vice city, dapai crysis, cumpara unu care sa fie dual core, 2gb ram minim si o placa video calumea