| matt a întrebat:

Mi s-a intamplat ceva cu pc-ul si acum in drepul numelu folderelor imi apare o culoare albastra. cum sa scap de ea?

3 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

1. ai umblat prin folder options si daca dai un singur click pe folder, se deschide, cursorul e o mana.
2. ai activat comprimarea fisierelor pe hard-disc pentru a avea mai mult spatiu.
3. sa ma mai gandescbig grin

| smeeagol a răspuns:

Click dreapta pe desktop si debifeaza "Lock Web Items on Desktop".

| Aero a răspuns:

Sau cum zicea loveyu, dar eu intelesesem ca scrisul e albastru, nu fundalul.(si pe desktop doar)