| WalterWhite a întrebat:

Mie nu imi mai merge postul Discovery Channel, scrie nu esti autorizat sa vizionezi acest program, sunt pe cablu noramal desi am semnat contract cuDigi dar inca nu au aparut! locuiesc in stei!

Răspuns Câştigător
| dorikut a răspuns:

Daca esti pe cablu cu transmisie analog, iti pot spune cu o siguranta de 99% ca problema este legata de operatorul de cablu si ca ar trebui sa se rezolve mai rapid in urma unei sesizari depuse (in Romania, 2-3 angajati plictisiti "nu au timp" sa verifice nici macar o data pe zi toate canalele laughing ).

1 răspuns:
| AnonymousMm a răspuns:

Pai s-ar putea ca proprietarii care aleg canalele pe cablu sa nu il fi pus si pe asta.Trebuie sa mai astepti, daca ai semnat contract cu digihappy