| Ciprian_Anghel_1996 a întrebat:

Modez PSP 1000/2000/3000 si GO in Constanta permanent sau temporar.
Garantez modarea 100% si ofer si jocuri la alegere in functie de memoria de stocare.
Modarea nu dureaza mult dar totul depinde de jocurile pe care le doriti si de viteza de download.

Pret:10 lei Upgrade
20 lei Downgrade
30 lei Modarea

In caz ca este nevoie de Upgrade pentru ca PSP sa fie Modat pretul va fi Upgrade+Modare 40 lei

Contact:telefon-0788909847(Daca nu pot raspunde va voi suna eu inapoi in cel mai scurt timp posibil)
comment
blog:[url=http://modezpspconstanta.blogspot.ro/.......ro/[/url]

Program:Luni-Duminica:10:00-20:00

2 răspunsuri:
| Danescu_Alin-Gabriel_1979 a răspuns:

Modez PSP 100X, 200X, 300X in Pitesti. Pretul este intre 20 si 25 ron. O sa vil modez cu 6.60 PRO-B10, modare ce va va permite sa jucati jocuri noi precum Fifa 13. Modarea poate fi temporara sau permanenta, la cea temporara daca se va descarca PSPul sau veti scoate bateria modarea se va pierde. Nu va faceti griji. La cei cu PSP modabil doar temporar le voi instala un program numit Fast Recovery care intrand pe el va va reface modarea in vreo 20 sec. Nr. de telefon: 0755251342