| dantiberiu a întrebat:

Monitorul nu se mai aprinde cand il baga acolo jos la placa video. nu la placa de la calculator integrata.(aici se aprinde). dar la placa video unde trebuie sa stea normal nu se mai aprinde...asta dupa ce l-am scos putin de acolo de unde trebuie sa fie bagat ca sa mai montez o placuta ram si l-am montat inapoi...in rest nu am facut absolut nimic altceva. ce fac.am auzit ca trebuie in bios sa configurez monitoru

1 răspuns:
| darkstar a răspuns:

Ori ai probleme cu placa video, ori incearca sa-ti cureti de praf pinii de la conector (in capatul cablului happy )