| robert7villa a întrebat:

Mulţumim

Ceva n-a funcţionat bine, te rugăm să încerci din nou.

We appreciate your feedback.
In order to have the best possible Facebook experience, please only send friend requests to people you know well in real life like:

Family
Classmates and coworkers
People you know personally

Please go to the Help Center and review Facebook's policies on how to connect with friends on Facebook. Ajutati-ma va rog, nu ma pot conecta pe facebook. am primit interdictie 30 de zile si apoi am completat ce a urmat. dar nu pot intra pe cont. imi zice sa incerc mai tarziu

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Mai tarziu, adica dupa 30 de zile! Si nu mai da cereri de prietenie la persoanele pe care nu le cunosti!