| DeliaSteffy a întrebat:

Neata. Am facut un videoclip cu CyberLink si am dat Save project as. Am scris numele videoclipului cu.FLV si.AVI dar nici una nu merge si nu stiu cum sa fac, sa il pun pe youtube. Funda (Scuzati categoria )

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

La "save project as..." nu se salveaza filmul in formatele video pe care le cunosti. Prin "save as..." salvezi proiectul, in caz ca vrei sa modifici din nou filmuletzul in Cyberlink. Cauta printre optiuni ceva de genul "export", "make movie", "create output", pentru a procesa secventele si a face un clip, pe care ulterior il pui pe youtube.