| yumyumXDcherry a întrebat:

Nevoie de ajutor...
Sunt in cautarea unui program in care vreau sa adaug poze, muzica si alte lucruri intr-un CD gol [stiu de NERO, doar ca nu am gasit vreunul care sa-mi functioneze]
Vreau linkuri cu diferite programe pentru asa ceva, nu doar NERO Multumesc!^^ si desigur ca va exista recompensa ~

3 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Mai cauta alte variante de nero! e cel mai bun in asa ceva! trebuie sa functioneze! mai incearca! bafta!

| yumyumXDcherry explică:

De fiecare data cand instalez NERO [mere instalat] dar imi cere sa scriu Compania si Serial no. ce trebuie sa scriu acolo? nu am cum sa scriu numarul serial al companiei sau ce-mi cere mie acolo...