| CarlaAnneMihaela a întrebat:

Niste laptopuri bune pana in 2000? Cu dar sa aiba mai mult de 3gb;-? Eu nu ma pricep, deci am incredere in voi happy de preferabil de pe eMAG :d

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Ai gresit categoria. Trebuia pus la tehnologie.
Ce ti-a pus cel de deasupra mea e praf in jocuri.
Eu iti recomand asa: http://bit.ly/13Kb4zn deoarece are o placa video dedicata, iar in jocuri ea face 80% din treaba. Mai bine de atat nu ai cum sa cumperi. De asemenea, legat de magazin, si pcgarage is seriosi. Plus ca pcgarage e cel mai mare magazin de it din tara. Emag sunt specilizati pe mai multe domenii, si nu in speciat pe it. Daca o sa cumperi de la pcgarage, foloseste voucher-ul: 6WXBQPKQ pentru o mica reducere!

| anonim_4396 a răspuns (pentru sltlp):

Si ea fiind fata sigur il vrea pentru jocuri( gen imvu sau ce prostii se mai joaca fetele, sau d-alea flash in browserlaughing )... Daca vrea ceva pentru gaming sa isi ia desktop nu notebook.

| sltlp a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu zau? Si na, fata zici? DAca vrea photoshop, atunci ia zi tu, care e mai bun. Majoritatea fetelo mai folosesc acest photoshop, iar nVIDIA=avantaj enorm.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sltlp):

Tu, amice, esti pus pe cearta. Eu nu ma voi certa cu un necunoscut aici. Asa ca asta este ultimul replay din partea mea. O zi placuta iti doresc. Sanatate!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acesta este bun in pretul lui ( de as avea bani l-as achizitiona pe loc! ).
http://www.emag.ro/......E9ZB0BBBM/