| RandyOrtonRKO a întrebat:

Niste site-uri Pt host metin2 Gratuit vds/vps, dedicat server dala 24/24 plzz

2 răspunsuri:
| deyutz95 a răspuns:

Nu exista asa ceva.dai add la qualityhost si vb cu el.are server dedicat si din cate stiu hostul de metin 2 este doar 10 euro si poti plati prin sms.+ca iti ofera si suport tehnic 24/24 si daca in 3 zile nu esti multumit de servicii el iti returneaza bani.am avut 2 servere de cs de la el si au mers foarte bine.dar le-am inchis fiindca nu am avut timp sa ma ocup de ele