| yumeee a întrebat:

Nokia 2700 sau Nokia 2730? trebuie sa-mi iau un telefon nou şi tot mă învârt între mai multe modele (toate ieftine, nu am alte opţiuni laughing ), şi nu mă pot hotărî. Despre Nokia, care e mai bun, 2700 sau 2730? ( dacă aveţi vreunul din astea 2 sau dacă aţi auzit). Altă opţiune pentru mine ar fi Sonny Ericsson F305 dar am auzit că nu-i aşa genial. Mulţumesc anticipat pentru opinii.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2700 si 2730 sunt practic identice...deci te hotarasti mai mult dupa design happy

1 răspuns:
| anonima_4990 a răspuns:

Eu zic Sony Ericsson F305