| OnutsaXD a întrebat:

Nokia C3 are taste pentru volum (pe margine) si USB(sau intrare USB)?
Spuneti-mi niste pareri despre acest telefon.

3 răspunsuri:
| OnutsaXD explică:

Mie mi se pare foarte frumos, bateria ii tine foarte mult, are difuzor separat pentru mp3, WI-fi, tastatura qwerty, zoom la camera si multe alte lucruri. Mi se pare un telefon foarte ok pentru vorbit, scris mesaje, conectivitate, jocuri. Am avut ocazia sa vad unul pe viu si imi place foarte mult design-ul.

| AAAdelin a răspuns:

Acest telefon m-i se pare frumos si nu cred ca ar trebui inlocuit (daca ai pune si o poza)de ce, tie cum t-i se pare

| AnnaMariaaa a răspuns:

Eu mi-am luat Nokia C3 lunea trecuta si sunt foarte multumita de ellove struck si da are taste pe margine si USB.