| IonutNFS a întrebat:

Nokia N95 8GB VS iPhone 3GS 8 GB
Momentan am nokia n95 8gb as vrea sa imi cumpar un iphone ca m-am plictisit de el, voi ce sfat imi dati?

Răspuns Câştigător
| KatJolie a răspuns:

Eu am 3gs 16gb.ia.tzi iphone happy. e mai bun. daca tu cauti internet ia iphone.happy
>:d

3 răspunsuri:
| hSh3ad a răspuns:

IPhone, normal

| Lala20 a răspuns:

I-ati iPhone!

| Volkswagen a răspuns:

Cel mai bun si cel mai eficient este Nokia. deoarece Iphon'ul se strica destul de repede ca majoritatea touch'urilor ...Cum sa iti zic, IPhone foloseste un sistem de operare care este destul de scump. Daca te tine buzunaru iti poti lua. Dar nu uita. Nicioadata Nokia nu o sa fie invinsa de IPhonewinking Nokia e telefon de barbati, nu IPhone ' De exemplu : U sigur ai scapat macar odata N95 pe jos, nu? Imagineazati daca ai scapa un IPhone din greseala pe jos? Cum sa'r face, mda asa credeam si eu happy Sper ca ti'am fost de folos big grin Fundita?batting eyelashes