| ponoranian a întrebat:

Noroc, cam la ce e buna o tableta mid7? ce poate sa faca la ce e buna? dau funda la un raspuns intelegator.

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

La navigare pe internet, ascultat muzică, văzut filme făcut poze, etc că are Android 2.2 Froyo, touch screen, WM8650, 800 MHz procesor. 4 Gb Hdd, 512 ddr2, wireless, G senzor, camera, tf card slot »32 Gb, adaptor 2 sloturi USB, Lan, Android market, Youtube, deci nu e rea dar ecaranul e cam mic(7inchi) dar ca un dispozitiv de buzunar eu zic că e perfect, mai ales dacă nu ai bani de un mini laptop(de 10 inchi). Succes

| ponoranian explică (pentru DeyCj):

Si daca bag cablul de internet in usb dde ce nu merge internetul?