| cezz23 a întrebat:

NOROC TPU! Am o problema. Toti imi recomanda windows 7 ultimate x64 insa la mine nu se misca deloc bine. Ce windows recomandati voi. 4 gb ram procesor E7500 dual core 3 ghz nVIDIA geforce gt 440 2 gb si hard de 500 gb. Astept parerile voastre s un antivirus bun daca se poate! Multumesc

Răspuns Câştigător
| sdhashsah a răspuns:

Daca vrei sa-ti recunoasac toti 4gb de rami trebuie pe 64-bit.si antivirus daca vrei gratuit avast ii foarte bun il folosesc de aproape-un an, fara probleme.

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Pai windows 7 oricare ar fi el (in afara de starter) dar sa fie pe 64 de biti

| RawGrey a răspuns:

Daca se misca greu, transfera fisierele greu incearca sa strangi niste bani sa iti cumperi un HDD e cam 300-400 de Ron un HDD 7200 rpm 500GB. Daca vrei sa fie foarte rapid si ai un laptop mai bine iti iei un SSD 256 gb dar este mai scump, dar si merita fiindca viteza medie de transfer este de 40 mb/s. Un an nou fericit.