| Dana1322 a întrebat:

Nu am mai intrat de mult timp pe adresa de mail iar acum nu mai pot intra deoarece trebuie sa raspund la o intrebare la care am raspuns cand mi-am facut contul,problema e ca am uitat raspunsul la intrebare si de asta nu mai pot intra pe mail, chiar daca stiu parola.Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă știi că ai introdus o adresă de mail secundara pentru recuperarea contului folosește-te de acea adresă pentu a confirma contul.Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa este incearca!