| Ramo137 a întrebat:

Nu am Netflix si nimic, dar am tv si sta degeaba de ani ca nu pot decat sa ma uit p Youtube, exista o aplicatie free pentru filme, si subtitrate in romana? sau macar in engleza, care sa mearga pe tv, gratuit sa ma pot uita?

6 răspunsuri:
| Mindfulness a răspuns:

Daca poți intra pe google de pe TV poți intra pe acest site
https://www.google.com/......https?/url

Sau scrii pe google filme online 2024 și găsești destule site-uri, toate sunt subtitrate.
Dar, daca nu merge sa intri pe google sau nu face față TV-ul tau atunci scrii pe YouTube filmul respectiv pe care vrei sa îl vizionezi, e posibil in lb.romana sa nu găsești dar în engleză vei găsi cu siguranță!
Nu exista aplicații Free, nici nu cred că poți să descarci că TV îl tau fiind vechi nu mai e actualizat. Eu mă uitam la filme pe YouTube de pe tv.

| Ramo137 explică (pentru Mindfulness):

Nu... sunt site uri free sigur dar nu sunt stiute f bine, ms oricum

| Mindfulness a răspuns (pentru Ramo137):

Trebuie sa ai un TV Smart
Cumpărați unul nu e scump.

| Cipi1212 a răspuns:

Ar fi bine să ai un televizor cu YouTube.