| anonim_4396 a întrebat:

Nu am toate tipurile de scris pe messenger. Nu am brandley hand ITC, corbel, calibri si multe altele. Imi trebuie pentru ca daca un prieten de-al meu are acest scris, eu il vad pe "Arial". Fundiita cine imi spune de unde pot lua toate tipurile!

1 răspuns:
| birdie14 a răspuns:

Solutia e simpla.Cauta pe yahoo, si descarcati un messenger mai nou.Eu personal, am descarcat massenger 9 sau 10, si am aceste tipuri de scris. Faza e ca trebuie sa-ti "reinnoiesti"messengerul sa spun asa. Sper ca ti-am fost de ajutor.