| Alyn_9007 a întrebat:

Nu am vazut ultimul episod din saptamana asta de la State De Romania. State a inviat?

Răspuns Câştigător
| WalterWhite a răspuns:

Da. State a inviat dar el vrea sa stie doar Flacara si Doctorul dar au aflat si Madam Celula si asistenta si prostu de Rocky.

3 răspunsuri:
| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Da este viu numai ca se preface ca e mort.

| Roxana6 a răspuns:

Da, State a inviat dar nu stie lumea. Flacara si doctorii stiu. Familia lui stie ca inca este in moarte cerebrala.Cred ca se preface mort pentru a afla cine a incercat sa il omoare.
Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda daca te rog?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A dat Dumnezeu si a inviat bravo lui...raspunsul este DA...