| corrados a întrebat:

Nu gasesc cum se numeste placa de retea. Am windows vista abia instalat. Am cautat si la device manager am cautat peste tot imi yice ca nu o recunoaste. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Wrufloukel a răspuns:

De ce nu încerci să-ți instalezi wdinwos 8? Îl descarci frumos de pe site-ul Microsoft, îl instalezi și pa pa! Merge ca uns! Consumă căt un xp!

| corrados explică (pentru Wrufloukel):

Acum i-l descarc si am sa vad daca e bun.

5 răspunsuri:
| Nolifenodeath a răspuns:

Incearca cu programul everest 2.20

| Wrufloukel a răspuns:

Dacă întămpini dificultăți cu ceva legat de windows 8, imi lași un mesaj și te pot ajuta cu un răspuns clar și sigur! Dacă întămpini ceva care nu ințelegi nu te grăbi, idea este să faci totul calm și să mai cauți eventual pe net tutoriale despre wdinows 8! Toată lumea spune că windows 8 este bun, și chiar așa și este, din nefericire! laughing Adica spre nefericirea altor producători de sisteme de operare!

| corrados explică (pentru Wrufloukel):

Ms mult pentru ajutor. Sunt interesat de cateva jocuri cum ar fi: Fifa, nsfw,... Sunt aceste doua jocuri compatibile cu w8? A-si putea sa le gasesc pe net pe undeva daca sunt? In Special ma intereseaza nfsw. Am citit fel si fel de tutoriale in care scria ca depinde de pc sau ceva de genu. Asa e? Stii ceva? Da-mi cateva nume de jocuri te rog daca stii. Stima

| kastean1999 a răspuns:

Poate fi de la drivere descarca driver pack solution 12 si instaleazale iar daca nu e de la drivere si vrei sa te pui la wi-fi apasa fn si in timpul acela apasa pe F8 sau apasa Fn si in timpul acela apasa F2