| Maria_8895 a întrebat:

Nu imi mai merg unele butoane de la tastatura. A, S, D, L, 1, 2, 3 si enter din dreapta. Si parca se strica din ce in ce mai multe, acum nu mai merge nici butonul cu punct. Am scos firul si l-am bagat la loc si au mers cateva minute, apoi iar s-au stricat. Ce se intampla? Ce sa fac? Nu mai suport tastatura de pe ecran. Trebuie cumparata alta?

3 răspunsuri:
| KillAWolf a răspuns:

Eu vad ca a,s, d, l merg...doar le-ai folosit

| Anonim1a a răspuns:

Saluthappy
dupa parerea mea ar trebui.Dar depinde si cat de veche e...hm...dar daca e veche ar trebui sa o inlocuiesti.P
tr cat costa nu ti se merita sa te tot chinui cu un veche zic euhappy
O zi bunahappy

| DeeDee_8970 a răspuns:

InceaRca sa reinoiestidriverul.Ai disc? daca nu descarca-l de pe google.