| Broadband a întrebat:

Nu imi mai merge counter 1.6. cand intru in joc, nu-mi arata scrisul, doar cateva litere si nu vad un incep jocul. l-am reinstalat si degeaba. stiti voi ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| Valentin_5229 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie asa.Eu am iesit din el si am intrat iar. Dar s'ar putea la tine sa fie altceva.
Ia incearca sa dezinstalezi cs'u si sa stergi totul din program files si apoi sa instalezi din nou.
Sa imi spui daca merge...winking

3 răspunsuri:
| Broadband explică:

Crede-ma ca nu am virusi in pc. dau scanare de 3 ori pe zi

| Broadband explică:

Gata am rezolvat, i-am dat uninstall si apoi l-am instalat din nou. merge acum. mersii de raspuns valentin.

| Valentin_5229 a răspuns:

Npc imi fac doar meserialaughing)rolling on the floor