| break a întrebat:

Nu imi mai merge tasta SPACE... mai sunt pe tastatura alte taste care o pot inlocui?

1 răspuns:
| valentingb a răspuns:

Sageata dreapta. Dar nu merge mereu in acest scop. Daca ai putin spirit ingineresc, scoate tasta space cu grija, ridica capacelele si sterge-le bine, curata toata zona bine de tot, si apoi pune totul la loc cum era, sau mai bine inversezi capacelele. Ar trebui sa mearga acum. Daca nu te pasioneaza demolarile, cumpara alta tastatura. happy