| anonim_4396 a întrebat:

Nu imi merg jocurile pe Facebook...nu se incarca, ramane locul alb unde trebuia sa deruleze jocul.Mentionez ca am cea mai noua versiune de Flash Player si am testat si Opera, Mozilla, IE, Chrome, dar in zadar.Multumesc.

8 răspunsuri:
| Gabriel1 a răspuns:

De fapt pentru top eleven am pus intrebarea...insa nici cateva incercate nu-mi merg...

| IoanPetru a răspuns:

Si mie mi s-a antamplat acelasi lucru. Sunt mai multe motive : 1: ai luat un antivirus care te lasa sa al tii doar o luna iar tu nu l-ai sters (daca nu stergi antivirusul anainte sa expire ati infecteaza calculatorul.2:poate ai calculatorul plin de virusi care ati dau erori si nu poti sa accesezi netul.3:poate nu ai placa video buna sau ati merge netul greu. Mie nu mi-au mers din cauza antivirusului dar poate tu ai alta problema...Se poate sa fie vorba de un virus sau este prea ancarcat facebook si trebuie sa astepti mult timp sa asi revina. Daca nu merge nici asa scoate calculatorul din priza si asteapta cel mult jumatate de ora.Alte solutii nu am.

| Gabriel1 a răspuns (pentru IoanPetru):

Am dezinstalat antivirusul, placa video este destul de buna, net-ul la fel...insa,acelasi rezultat sad

| IoanPetru a răspuns:

Pai eu joc pe Facebook doar Ninja Fruit sau Sims si acum mai merg. Imi pare rau daca te-am dezamagit dar chiar nu stiu de ce nu iti merg.confusedSper sa iti rezolvi problema...

| Usertpu000 a răspuns:

Incearca sa iti reinstalezi programele de pe CD daca nu merge reinstaleaza windows`

| eduard14 a răspuns:

Iti zic eu de ce, Windowsul tau nu suporta orice Flash player, si eu am aceiasi problema. Trebuie sa-ti schimbi windows-ul cu toate driverele si sa instalezi alt windows, de ex: 7 original sau xp. Sper sa rezolvi problema, funda. big grin

| Itsme2108 a răspuns:

Hei! Ai reusit sa faci ceva ca sa-ti mearga? Si eu am aceeasi problema. sad

Alte răspunsuri