| LUluoo a întrebat:

Nu imi pot vedea pozele de pe facebook, si nici ale prietenilor. Ma puteti ajuta? funda kiss

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Facebook e foarte incarcat, iar unele browsere se blocheaza cu el. Si eu mai patesc la fel cand deschid Facebook pe Opera. Daca intru de pe Chrome, se incarca toate imaginile si merge mai bine.

| Georgemy2 a răspuns:

Incearca sa intri pe facebook cu alt browser

| dana12848 a răspuns:

Mi-e mi s-a intamplat sa nu mai pot scrie mesaje ...acum 1 zi dupa o ora am putut..cred ca tine e aseiasi problema sau poate ai problema cu internetul si se misca greulaughing

| Georgemy2 a răspuns (pentru dana12848):

A fost chat-ul of

| MissKatherine a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat exact la fel, am dat restart la pc dar degeaba, e din vina facebook-ului.
Asteapta pana se remediaza problema :*