| Valentinaldoilea a întrebat:

Nu inteleg cum functioneaza whatsapp-ul.
Am avut un numar de telefon si cand am sters contul contactele mele au vazut rapid (cam in 1/4 de ora) ca nu mai am whatsapp.
Acum, am alt numar. Am avut si am sters contul de whatsapp de pe acest numar. De cateva luni. Si totusi, contactele mele vad ca si cum as avea contul inca activ si imi scriu. Doar ca eu nu primesc nimic, nemaiavandu-l.
Ce inseamna asta?

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Înseamnă că însemnează. Că este.

| Valentinaldoilea explică (pentru gabicoo):

Unde este daca eu am sters contul? Doar daca nu o fi vreo cartela duplicat.