| Hasss a întrebat:

Nu ma lasa sa intru pe facebook imi zice ca lucreaza la el dar daca intru pe alt cont merge :(( http://i.imgur.com/5ngkj.png

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu este banat! Uite ce-mi scire facebook ->>>
Rareori are o problemă de întreţinere programate sau neprogramate pe Facebook afecta, de asemenea oricine. Facebook are 750 milioane de utilizatori, şi mii de servere pentru a găzdui toate profilurile celor utilizatorului pe. Profilul dvs. este pe un server care trece prin întreţinere şi nu există nimic pe care le puteţi face în acest moment. Vă rugăm să aşteptaţi 2-6 ore, şi ar trebui să fie înapoi până la normal. Aceasta poate dura uneori, un pic mai mult, dar poti sa te duci pur şi simplu înapoi la Facebook.com si sa va logati la fiecare oră sau cam asa ceva pentru a verifica şi a vedea dacă este o copie de rezervă.

Cu toate acestea, nu este nimic de care aveţi nevoie să vă faceţi griji cu privire sfârşitul dvs. - e doar Facebook lucrează la stabilirea câteva lucruri pe partea de server. Mulţumesc.

Deci asteapta si mai incearca!

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pe contul acela in mai intrat? Sau este cont nou?

| Hasss explică (pentru neluL):

Nu este nou il am du prin august si am poze prieteni destui ma mai joc si jocurile de pe acolo crying

| neluL a răspuns (pentru Hasss):

Incearca ->sterge cookies-urile din browser! Intra la unelte->optiuni->Confidentialitate->sterge istoric si cookies-urile toate. Da un restart si intra din nou.

| Hasss explică (pentru neluL):

Nu merge crying mai ai vreo idee crying(((( plzz si spune-mi contul meu este banat sau ce se intampla cu el il voi mai recupera?

| Hasss explică (pentru neluL):

Bine am sa astept

| Hasss explică (pentru neluL):

Mersi frate

| neluL a răspuns (pentru Hasss):

Nu este banat! Uite ce-mi scire facebook ->>>
Rareori are o problemă de întreţinere programate sau neprogramate pe Facebook afecta, de asemenea oricine. Facebook are 750 milioane de utilizatori, şi mii de servere pentru a găzdui toate profilurile celor utilizatorului pe. Profilul dvs. este pe un server care trece prin întreţinere şi nu există nimic pe care le puteţi face în acest moment. Vă rugăm să aşteptaţi 2-6 ore, şi ar trebui să fie înapoi până la normal. Aceasta poate dura uneori, un pic mai mult, dar poti sa te duci pur şi simplu înapoi la Facebook.com si sa va logati la fiecare oră sau cam asa ceva pentru a verifica şi a vedea dacă este o copie de rezervă.

Cu toate acestea, nu este nimic de care aveţi nevoie să vă faceţi griji cu privire sfârşitul dvs. - e doar Facebook lucrează la stabilirea câteva lucruri pe partea de server. Mulţumesc.

Deci asteapta si mai incearca!