| armydamy a întrebat:

Nu merge sa descarc nimic de pe net dar imi mearga

4 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Sal pritene este posibil sa fie de la windos-ul pe care il folosesti cu siguranta nu ai anti virus! incerca sa reinstalezi windosul cu o alta varianta ori daca nu cu acelasi pe care il ai

| MenInShadow a răspuns:

Sincer ma mir cum a inteles Axys intrebarea ta, e complet inteligibila.
Ok, am inteles, nu merge sa descarci nimic de pe net, dar ultima parte n-am inteles-o deloc.
Oricum, incearca sa schimbi browser-ul, sa folosesti firefox si chrome, daca nici asa nu merge, ai o problema la windows, si trebuie reinstalat, de obicei daca ai un virus, acesta iti face prea multe stricaciuni inainte sa-l elimini, deci si dupa ce este eliminat, stricaciunile raman, asa ca cel mai bine este sa bagi al windows.

| mihaibrad a răspuns:

Funda pentru axys ca a inteles intrebarea

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Schimba windows-ul