| topyto a întrebat:

Nu-mi merge cd-romul de la laptop, iconita se vede in my computer dar nu se deschide daca apas pe buton, am un cd in cd-rom dar nu il ruleaza, ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Mihay4 a răspuns:

Desfa-l poate i s-a ars o sursa [ un fir ]

1 răspuns:
| AlexStanica a răspuns:

Incearca in primul rand cu un alt cd. poate e defect cd-ul cu care incerci.

poate insa sa fie defecta unitatea de la laptop. ceea ce se clarifica daca nu merge absolut niciun cd (nici audio, nici original gen chip, level, nici cd-uri verificate)