| xXx_6966 a întrebat:

Nu-mi merge mousul prea bine. deseori se opreste si nu se misca deloc. care este cauza? trebuie sa-mi cumpar altul sau e de la windows?
funda!

5 răspunsuri:
| stejara2 a răspuns:

Trebuie sa cumperi alt mouse, aceeasi problema am avut si eu si de cand am cumparat mouse nu se mai blocheaza.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cel mai probabil trebuie sa cumperi alt mouse. insa eu te sfatuiesc sa incerci si un mouse de la un prieten. poate nu aceasta e problema. s.ar putea sa fie si de la vreun virus

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Trebuie sa iti cumperi alt mouse happy

| ANDRy10 a răspuns:

E posibil ca un fir sa fie rupt,taiat, si sa nu mai faca contac! sfatul meu, iti trebuie un alt mouse! funda?

| dragosx a răspuns:

E de la mouse happy