| Sonia822 a întrebat:

Nu mi se incarca pozele cand intru pe diverse site-uri. Apare doar text si in locul pozei apare o iconitza colorata. La ce trebuie sa fac update sau ce trebuie sa instalez?

Răspuns Câştigător
| oglindasultanului a răspuns:

Pai ce browser folosesti? Poate fi din cauza ca ai imaginile dezactivate din setarile sale. Sau din cauza ca pagina necesita java care e ori dezactivat ori nu e instalat(dar cam toate il au instalat). Alte motive pot fi virusi in pc tau, sau trebuie sa cureti cookie/cache la browser.